top of page

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?

2020 Yılında Erzurum ili Aziziye ilçesinde faaliyete başlayan ÖZPALANDÖKEN GERİ DÖNÜŞÜM İNŞ TAAH. TİC. SAN. LTD. ŞTİ. uzman kadrosu ile her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.Sektör alanında bölgeye öncülük etmekte olan tesisimiz ambalaj atığı toplama ayırma, tehlikesiz atık toplama ayırma ve geri kazanım hizmetleriyle hem çevre bilincini bölge halkına aşılamakta hemde ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlamaktadır.

Toplamda 1750 m2 lik alana kurulu tesisimiz ile ülkemize hizmet etmekten onur ve gurur duyarız.

KALİTEMİZ

ÖZPALANDÖKEN GERİ

DÖNÜŞÜM İNŞ TAAH. TİC.

SAN. LTD. ŞTİ.  Olarak 

Geri dönüşüm ve geri kazanımın; doğaya, topluma, ekonomiye katkısından aldığımız rol ile hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek, öncelikli hedeflerimizdir.

Hizmet anlayışımızdaki hassasiyet, yasal şartları ilke edinmemiz ve kurum bilinci ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Çevreye sağladığımız katkıyı temel ilke edinerek, sosyal sorumluluğumuzun bilincinde, köklü bir marka olmak hedefindeyiz.

Müşterilerimizin sürekli gelişen teknolojiye paralel olarak değişen taleplerini saptamak ve karşılamak hatta müşteri taleplerinin ötesine geçerek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. Saydaş olarak düşüncemiz; hep daha iyisi mümkün olduğudur.

bottom of page